Przedsprzedaż tytułów październikowych

 Przedsprzedaż październikowych tytułów się rozpoczęła!  Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kod promocyjny OCTOBER, który przy zamówieniu przynajmniej dwóch książek z poniższej listy zaowocuje rabatem -10% na te tytuły! W nadchodzącym miesiącu na waszych półkach mogą wylądować następujące tytuły:

„Roboute Guilliman: Władca Ultramaru” (Premiera 14.10.2020)

Pierwszy tom serii Prymarchów! Na długo przed przybyciem Imperium królestwo Ultramaru rządzone było przez Roboute Guillimana, ostatniego króla-wojownika z Macragge. Nawet dowiedziawszy się prawdy o swym dziedzictwie, jako Prymarcha i syn Imperatora, nadal rozszerzał swe dominium tak efektywnie i pokojowo, jak tylko się dało, mając pod swoją komendą XIII Legion, Ultramarines.
Teraz, stając naprzeciw wrogiemu imperium na kontrolowanej przez orków planecie Thoas, Guliliman musi ostrożnie dobrać swój arsenał – inaczej jego sny o lepszej przyszłości mogą zniknąć raz na zawsze. 
 

„Królowa Węży” (Premiera 14.10.2020)

Podróżując w głąb tajemniczych krain południa w poszukiwaniu chwalebnej śmierci, Zabójca Gotrek Gurnisson i jego ludzki towarzysz Felix Jaeger, zostają uwikłani w konflikt zbrojny toczący się między zwaśnionymi królestwami. Pojmani przez zatrważającą Królową Khalidę, poszukiwacze przygód zostają zmuszeni do złożenia przysięgi i zmierzenia się z koszmarami spalonej słońcem Ziemi Umarłych… a umarli wcale nie spoczywają w pokoju.

„Kroniki Malusa Mroczne Ostrze: Krwawy Sztorm” (Premiera 26.10.2020)

Malus Mroczne Ostrze, znienawidzony przez resztę swojej rodziny, powraca do Hag Graef, i to nie sam. Po nie do końca udanej wyprawie na Pustkowia Chaosu ma już niecałe dziesięć miesięcy na zdobycie czterech kolejnych artefaktów, by ocalić swą duszę ze szponów demona. Tyle tylko, że nie wie, gdzie ma ich szukać.
W tym celu zmuszony jest zawrzeć pakt z diabłem, czyli dwoma członkami swojej rodziny, którzy nie bardzo za nim przepadają i najchętniej wbiliby mu sztylet w plecy. To od nich jednak będzie zależało powodzenie jego planu, który, jeśli się uda, pozwoli mu także na zmniejszenie swojej rodziny o co najmniej dwie osoby. Po drodze musi jeszcze tylko pokonać trawionych zarazą korsarzy, magiczne zaklęcia i odnaleźć zaginioną od tysięcy lat wyspę.
Nic prostszego, prawda?

„Ucieczka Eisensteina” (Premiera 14.10.2020)

Doświadczywszy straszliwej masakry sił imperialnych na Isstvanie III, Nathaniel Garro, kapitan Gwardii Śmierci, porywa jeden z okrętów i obiera kurs na Terrę, by ostrzec Imperatora o zdradzie Horusa. Jednak uciekający „Eisenstein” zostaje uszkodzony ogniem przeciwnika i unieruchomiony w Osnowie – domenie Mrocznych Mocy. Czy Garro i jego ludzie zdołają stawić czoła zakusom Chaosu i dostarczyć ostrzeżenie do Imperatora, nim Horus zrealizuje swoje plany?

„Vulkan Żyje” (Premiera 26.10.2020)

Po masakrze na Isstvanie V Astartes z Legionu Salamander długo i wytrwale poszukują poległego Prymarchy, jednak ich wysiłki nie przynoszą rezultatu. Nie wiedzą, że chociaż Vulkan nadal żyje, to życzyłby sobie śmierci… Marnieje w ukrytej celi, ku uciesze bezwzględnego oprawcy, swojego brata Konrada Curze’a.
Poddany piekielnym torturom, mającym na celu złamanie jego ciała i ducha, Vulkan przekonuje się, jak głęboko sięga deprawacja Nocnego Upiora, ale doświadcza również czegoś więcej – objawienia, które może całkowicie odmienić przebieg wojny.
 
Wersje ebook powyższych książek udostępnimy bliżej terminów ich premiery.