Imladris – polecane punkty programu.

W dniach 24 – 26 listopada odbędzie się kolejna edycja Imladrisu – Krakowskiego Weekendu z Fantastyką.

Panele dyskusyjne, prelekcje i sesje, które polecamy.

Nie jesteśmy w stanie pojawić się w tym roku osobiście ze stoiskiem sprzedażowym, ale nie zmienia to faktu, że Imladris to świetny konwent, który bardzo sobie cenimy. 

Kilka osób związanych z naszym wydawnictwem zgłosiło chęć poprowadzenia punktów programu dotyczących wydawanych przez nas systemów.

Piątek – 24.11

Prowadzący: Krzysztof „Jaxa” Rudek
Miejsce: Sala 18 (Prelekcyjna 4)

Opis: Czy zastanawialiście się jak to jest wyruszyć z barbarzyńskiej Cymmerii ku cywilizowanemu południu. Spotkać grupę podobnych do siebie zabijaków i razem zetrzeć się z zapomnianymi przez czas czarnoksiężnikami chciwymi władzy i potęgi? Jeżeli tak to powinniście zajrzeć do Jaxy na prelekcję i usłyszeć więcej o systemie RPG „Conan”! Zapraszam!

Sobota – 25.11

System: Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound
Mistrz Gry
: Michał „Krow” Mazur
Graczy: 2-5
Miejsce: Sala 17 (Sesyjna 2)
Triggery: przemoc, mutacje, demony, nieumarli, ogień

Opis: Fregata w Ogniu to przygoda wprowadzająca do systemu Age of Sigmar: Soulbound, która zabiera drużynę Duszosplecionych w żmudną podróż przez Aqshy — Wymiar Ognia. Grupa wyruszyła z tętniącej życiem metropolii Hammerhal Aqsha jako część ogromnej floty statków powietrznych Kharadronów, których zadaniem jest dostarczanie niezbędnych zapasów do nowo odzyskanego miasta.

Prowadzący: Radosław Barański
Miejsce: Sala 18 (Prelekcyjna 4)

Opis: Warhammer Age of Sigmar: Soulbound to stosunkowo nowy system, który wzbudza wiele kontrowersji wśród fanów Warhammera w Polsce. Podczas tego spotkania poruszony zostanie temat zarówno świata, jak i mechaniki AoS, aby przybliżyć nieco ten system i pokazać, że naprawdę warto dać mu szansę. Prelekcja będzie miała formę Q&A, w której prowadzący będzie odpowiadał na pytania uczestników.

Prowadzący: Krzysztof „Jaxa” Rudek
Miejsce: Sala 18 (Prelekcyjna 4)

Opis: Uniwersum Warhammera 40000 jest obecne na RPGowych stołach od wielu lat, a obecnie obejmuje ono dwie prężnie rozwijające się linie wydawnicze. Jeżeli chcecie posłuchać czym charakteryzują się czterdziestkowe RPGi i czemu warto się nimi zainteresować zajrzyjcie na prelekcję do Jaxy.

Niedziela – 26.11

Prowadzący: Marcin „Seji” Segit
Miejsce: Sala 18 (Prelekcyjna 4)

Opis: Conan zdobył przyczółek na polskiej ziemi i rusza dalej w poszukiwaniu przygód i łupów. Na spotkaniu usłyszycie o planach Cymmeryjczyka, a także o zamierzeniach wydawnictwa Copernicus: nad czym pracuje zespół redakcyjny i jakich podręczników można spodziewać się w bliższej i dalszej przyszłości. A jeśli Mitra pozwoli, będą też anegdotki zza kulis.

Imladris  będzie odbywać się w budynku XLII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Poniżej znajduje się mapka, dzięki której z łatwością dotrzecie do budynku. 

UDANEJ ZABAWY!