Copernicus Corporation na Festiwalu AleGramy.

W dniach 18 i 19 listopada spotykamy się na odbywającym się w Gdańsku Festiwalu AleGramy. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy. 

Stoisko sprzedażowe i dodatkowe atrakcje.

Jak zawsze będziecie mieli okazję nabyć pozycje wydane nakładem naszego wydawnictwa.

• Nowele z uniwersów Warhammer 40,000, Warhammer Age of Sigmar oraz Warhammer Fantasy;
• Gry fabularne (RPG) takie jak Conan: Przygody w erze niewyśnionej, The Witcher RPG, Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory, Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound, Warhammer Fantasy Roleplay: 4 Edycja.

Ponadto w strefie naszego stoiska oraz w strefie RPG znajdą się stoły pokazowe. Przez cały czas trwania wydarzenia rozegracie przy nich:

• szybkie sesje RPG w systemach Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound i Warhammer Fantasy Roleplay: 4 edycja;

• partię lub dwie w Książęta Elektorzy – nadchodzącą grę karcianą ze świata Warhammera Fantasy.

Nasze stoisko jest oznaczone numerem C31, strefa RPG jest oznaczona numerem C25. Traficie tam dzięki mapce w wysokiej rozdzielczości, aby ją zobaczyć, kliknijcie TUTAJ.

Nasze sesje.

System: Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound
Graczy: 2-5
Triggery: kryzys bezdomności, deformacja ciała, przemoc

Opis: Drużyna Duszosplecionych na rozkaz samego Sigmara wyruszyła do miasta Świetlistej Włóczni w Wymiarze Ognia – Aqshy. Dowodząca miastem Salonia Grobowe Skrzydło – Lord Tajemnic mierzy się z wieloma obowiązkami dlatego Duszosplecionym przyjdzie poczekać na audiencję. Dzięki temu Bohaterowie mają czas, aby zwiedzić Świetlistą Włócznię. Co ich spotka?

System: Warhammer Fantasy Roleplay: 4 Edycja 
Graczy: 2-5
Triggery: brutalność, przemoc wobec zwierząt

Opis: Drużyna awantarników otrzymała zaproszenie od Hedricha Hanna. Ich wspólny znajomy oraz zarządca hotelu Wypoczynek Imperatoa znajdującego się w Ubersreiku. Hedrich zawdzięcza Bohaterom życie, uratowali go przed bandytami. W podzięce zarządca co jakiś czas zleca im drobne robótki, aby umożliwić zarobienie kilku monet. Jakie zadanie ma dla nich tym razem?

Sesje odbywają się przez cały czas trwania wydarzenia. Wystarczy, że podejdziecie do naszego stołu pokazowego, zbierzecie drużynę i odezwiecie się do czekającej na Was osoby prowadzącej.

Gdzie się widzimy? 

Wydarzenie będzie odbywać się w Gdańskim AmberExpo.

Poniżej znajduje się wygodna mapka, która pomoże Wam dotrzeć na miejsce. 

Do zobaczenia! Wydarzenie rozpocznie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy