Copernicus Corporation na Dniach Fantastyki

W dniach od  25 do 27 sierpnia spotykamy się na wrocławskich Dniach Fantastyki. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy. 

Stoisko sprzedażowe i dodatkowe atrakcje.

Jak zawsze będziecie mieli okazję nabyć pozycje wydane nakładem naszego wydawnictwa.

• Nowele z uniwersów Warhammer 40,000, Warhammer Age of Sigmar oraz Warhammer Fantasy;
• Gry fabularne (RPG) takie jak Conan: Przygody w erze niewyśnionej, The Witcher RPG, Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory, Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound, Warhammer Fantasy Roleplay: 4 Edycja.

Ponadto w strefie naszego stoiska znajdą się stoły pokazowe. Przez cały czas trwania wydarzenia rozegracie przy nich:

• szybkie sesje RPG w systemach Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound i Warhammer Fantasy Roleplay: 4 edycja;

• partię lub dwie w Elector Counts – nadchodzącą grę karcianą ze świata Warhammera Fantasy.

Jeszcze mało? Poprowadzimy prelekcje związane z wydawanymi przez nas systemami!

Nasze sesje.

System: Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound
Graczy: 2-5
Triggery: kryzys bezdomności, deformacja ciała, przemoc

Opis: Drużyna Duszosplecionych na rozkaz samego Sigmara wyruszyła do miasta Świetlistej Włóczni w Wymiarze Ognia – Aqshy. Dowodząca miastem Salonia Grobowe Skrzydło – Lord Tajemnic mierzy się z wieloma obowiązkami dlatego Duszosplecionym przyjdzie poczekać na audiencję. Dzięki temu Bohaterowie mają czas, aby zwiedzić Świetlistą Włócznię. Co ich spotka?

System: Warhammer Fantasy Roleplay: 4 Edycja 
Graczy: 2-5
Triggery:brutalność, przemoc wobec zwierząt (?)

Opis: Drużyna awantarników otrzymała zaproszenie od Hedricha Hanna. Ich wspólny znajomy oraz zarządca hotelu Wypoczynek Imperatoa znajdującego się w Ubersreiku. Hedrich zawdzięcza Bohaterom życie, uratowali go przed bandytami. W podzięce zarządca co jakiś czas zleca im drobne robótki, aby umożliwić zarobienie kilku monet. Jakie zadanie ma dla nich tym razem?

Sesje odbywają się przez cały czas trwania wydarzenia. Wystarczy, że zbierzecie drużynę i odezwiecie się do czekającej na Was osoby prowadzącej.

Nasze prelekcje.

Prowadzący: Jakub “Sil” Węgrzynowicz
Miejsce: Sala 205 [2 piętro]

Opis: Sesja trwa, wszystko idzie jak po maśle a tu nagle… Ktoś decyduje się na coś kompletnie odjechanego. Powinieneś się martwić MGu? Nie! Ciesz się, bo taka akcja może stać się przyczynkiem najlepszej przygody życia. A ja pomogę Ci się na to przygotować! Improwizacja w służbie erpegów, w tym tych wydanych przez Copernicus Corporation!

Prowadzący: Krzysztof “Jaxa” Rudek 
Miejsce: Sala 205 [2 piętro]

Opis: Era Chaosu i kilkaset lat rządów Plugawych Potęg wyniszczyło Osiem Krain, doprowadzając je na skraj całkowitego upadku. Dzięki rekonkwiście podczas Wojny o Wrota Wymiarów pojawiła się nadzieja na powrót normalności. Jej namacalnym dowodem są Miasta Sigmara. Bastiony prawa i porządku, twierdze, z których operują Zastępy Burzy i wreszcie olbrzymie centra przemysłowe wspierające wojenny wysiłek. I to właśnie o nich dziś wam opowiem.

Prowadzący: Kamil “Sythriel” Pruski
Miejsce: Sala 205 [2 piętro]

Opis: Chaos zwyciężył, pokonany bóg Sigmar dryfuje w przestrzeni kosmicznej. Odnajduje go zodiakalny smok Dracothion i wspólnie udają się do Krain Śmiertelnych – wymiarów, które powstały dzięki wiatrom magii wokół rdzenia unicestwionej planety znanej jako Świat-Który-Był. Podczas tej prelekcji przybliżymy Wam system fabularny osadzony w najnowszym uniwersum sygnowanym marką Warhammer. Opowiemy o świecie, założeniach fabularnych i dynamicznej mechanice opartej o pule kości sześciościennych.

Prowadzący: Michał Szewczyk
Miejsce: Sala 205 [2 piętro]

Opis: Warhammer Fantasy Roleplay: 4 Edycja jest obecny na stołach graczy z całego świata od 5 lat! Przynosi wiele nowości fabularnych oraz mechanicznych. Jednak czy wystarczą one, żeby odłożyć wysłużoną drugą edycję na półkę? Opowiem wam o różnicach pomiędzy drugą oraz czwartą edycją Warhammera Fantasy Roleplay, o nowościach zawartych w czwartej edycji i przede wszystkim, dlaczego warto w nią zagrać!

Prowadząca: Dominika “Talis’sa” Bury
Miejsce: Sala 205 [2 piętro]

Opis: Świat-Który-Był upadł, a wraz z nim uwolniły się wiatry magii, które go przepełniały. Zawarta w nich moc splotła się z odłamkami zniszczonego świata, by dać początek ośmiu krainom, z których każda przepełniona była wpływem danego wiatru, kształtującym jej obraz i mieszkańców. Innymi słowy, opowiem wam trochę o lore Age of Sigmar: Soulbound. O tym jak wygląda opisany w nim świat oraz jak wymiar, z którego pochodzi wasza postać, może wpłynąć na sposób jej odgrywania. Jeśli znacie uniwersum Warhammera i wiecie, jak obcowanie z wiatrem magii może wpłynąć na czarodzieja, to pomyślcie tylko, jaki wpływ ma na cały wymiar.

Wszystkie prowadzone przez nas prelekcje odbędą się w piątek 25 sierpnia. 

Gdzie się widzimy? 

Dni Fantastyki odbędą się w Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu.

Poniżej znajduje się wygodna mapka, która pomoże Wam dotrzeć na miejsce. 

Do zobaczenia! Wydarzenie rozpocznie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy